Sun Express

Created with Sketch.

Hava Yolu: Sun Express

IATA Kodu: XQ

Kuruluş Tarihi: 1989

Kuruluş Yeri: Antalya

Sun Express Tarihçesi

1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Dünya’nın bilinen en iyi hava yolu firmalarından birisi olan, Alman kökenli Lufthansa ortaklığı ile kurulan Sun Express, Türk – Alman havacılık birikimi ile büyük başarılara imza atmıştır. Antalya – Avrupa seferleri ile daha ziyade turistlere hizmet vermekte olan Sun Express, Avrupa ve Antalya arasında direk sefer düzenleyerek büyük bir eksikliği kapatmıştır. 2006 yılında İzmir’de ikinci bir merkez kuran Sun Express, yurt dışı uçuşlara başlayan ilk özel hava yolu şirketidir.

Sun Express Hizmet Politikası

Kurulduğu tarihten itibaren, kaliteyi hedeflemekte olan Sun Express, bu bağlamda pek çok ödüle layık görülmüştür. Özellikle çalışan kadrosunun güler yüzlülüğü ile ön plana çıkan Sun Express, çalışma arkadaşlarını seçerken de müşteri memnuniyetine çok dikkat etmektedir.

Sun Express Online Check-in Nasıl Yapılır?

Sun Express ile yapacağınız seyahatlerinizde, bilet satın alım işleminizden sonra uçuşa kabul edilebilmeniz için check in işlemi yapmanız gerekmektedir. Check-in işleminizi dilerseniz uçuş öncesi havalimanından gerçekleştirebileceğiniz gibi, online olarak da gerçekleştirmeniz mümkündür. Oldukça kolay bir şekilde uçuşunuzdan önce Sun Express online check-in yapabilirsiniz.

Sun Express İletişim

Sun Express, online bilet satış, online check-in gibi işlemler ya da genel bilgi edinmek için aşağıdaki resmi kaynakları kullanabilirsiniz.